نخ ترویرا

نخ ترویرا

نخ ترویرا

س این گونه نخ که بسیار نخ کاربردی هم می باشد از الیاف یکسره پلی استر هست و به طور معمول از دو رنگ سفید و مشکی تولید و عرضه می‌شود و همچنین باید گفت که از این نوع نخ در ساخت قسمت زیرین جوراب استفاده لازم به عمل می آید. این نخ کاربردی از چند رشته نخ که به آن ها رشته نخ های یکسره، نخ فیلامنت اطلاق می‌شود به وجود می آیند و در مورد نمره هم باید گفت که این نخ دارای نمره ۱۵۳ تکس می باشد.
بهره دیگری که از این نخ ترویرا به عمل می آید در طرح های گوناگون جوراب و رنگی در مارک می باشد و گاهی اوقات از نخ‌های پلاستیک در مارک های جوراب استفاده می شود چرا که از دارای شفافیت بسیار خوبی برخوردار هستند.
همینطور باید گفت که نخ پلاستیک از نخ ترویرا معمولی قیمت بیشتری دارد. یک گونه دیگر از ترویرا موجود است که به آن ترویرای پفکی گفته می شود و قیمت بالاتری از از ترویرای معمولی دارد که جهت مارک بسیار مناسب است  در زمینه شفافیت هم در سطح بسیار ایده آلی قرار دارد.
یکی دیگر از کاربرد بسیار خوب نخ ترویرا در زمینه پیش از کش و پس از پاشنه می‌باشد .

در مورد این نخ ها پیش از هر چیز باید بگوییم که در کل همه نخ ها به چهار گروه اصلی و مهم تقسیم بندی می شوند که در ادامه این متن هرکدام از آن ها را معرفی و مختصرا در مورد آن توضیحاتی خواهیم داد:

الف: نخ هایی که از الیاف طبیعی برخوردار هستند (ابریشم،  پشم، پنبه،  کنف ، ویسکوز،  بامبو)

ب: نخ های که از الیاف مصنوعی برخوردار هستند (پلی پلوپیلن،  پلی استر، استات ، اکرلیک، الیاف پلی نوزیک، ویسکوز نایلون ، ریون)

ج: نخ هایی که از الیاف های ترکیبی برخوردار هستند (پلی استر ویسکوز ، ملانژ، پنبه ، پلی استر پلی استر پشم، مولینه)

د: نخ های فنسی یا همان نخ های فانتزی (شنیل،  نخ های ریش، کادیکا ، اسلپ، اسپاندکس، نخ های افکت دار)

* در میان چهار دسته ای که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، نخ هایی با بهره گیری از الیاف مصنوعی و در این میان اکرلیک و پلی استر جز آن هایی هستند که در میان عموم از کاربردهای بیشتری برخوردارند.

 

تاریخ بروزرسانی

نمره

قیمت به تومان

توضیحات

1399/10/22

150/48

44000

مینگل سفید درجه یک

1399/10/22

150/48

43700

ساده سفيد

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


کارخانه تولید نخ نخینو بیش از 50 سال با ارائه انواع نخ با کیفیت های متفاوت مهمان خانه های شماست!

فردا نیز در کنار شما و فرزندانتان در خانه و محل کار شما حضور خواهد داشت!

آخرین مقالات


تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت وب رش می باشد